Подяка вчителям

Щороку восени, коли природа вбирається у різнобарвні шати, відзначається День працівників освіти.

Вчителі – наставники, які навчають нас, як жити на світі.

Найважливіший обов’язок вчителя – бути скульптором дитячих душ.

У нашому ліцеї відбувся концерт до Дня вчителя, до якого, втративши спокій і сон, із завзяттям готувались ліцеїсти.

8 жовтня 2013р.

Зі словами привітання до всіх членів педагогічного колективу (а це близько 130 вчителів) звернулась директор ліцею Ганна Павлівна Дудік.

Завітав на наше святкове дійство і міністр освіти Італії Луїджо Церано!!), який побажав педагогам успіхів у їх нелегкій роботі, збільшення заробітної плати та щастя в особистому житті!

Пісня, яку виконав хор «Сонячні зайчики» (керівник Лиман Т.А.), подарувала всім присутнім неймовірно чудовий сонячний настрій. Вітав зі святом і танцювальний колектив «Фієста» (керівник Толкач С. В.), які презентували два танці «Медова полька» та «Кантрі». У пісні «Спасибі вчителю» Юлія Деркач передала від усіх учнів слова вдячності до вчителів. Також на сцені виступав гурт «Любисток» з піснею «Білі гуси». Не забули привітати вчителів і улюбленці публіки хлопці із гурту «Каданс». Справжнім сюрпризом стало виконання пісні «Вчительський вальс» вокальним гуртом вчителів.

Щороку колектив поповнюється молодими вчителями , тому вже традицією стало проводити посвяту вчителів. Цього року вчителі прийняли посвідчення дійсного члена ЖЕЛ №24 із рук ветеранів педагогічної ниви, які звернулись до них з напутнім словом.

Дорогі наші вчителі, низький уклін і глибока шана Вам за те, що віддаєте весь жар свого серця, свої знання нам – дітям! Знайте, що всі ваші учні, де б ви не були, люблять вас і несуть у своїх серцях золоті зерна, які ви засіваєте день в день, з року в рік. Дякуємо!!! І ще раз зі святом Вас!

8 жовтня 2013р.

Подяка вчителям_1