ЕКО плакат

Учень 6-А класу Захар Сягровський в рамках проведення в Житомирському екологічному ліцеї №24 акції «Світ, якому ми потрібні» підготував змістовний плакат «Скільки потрібно часу, щоб повністю розклалися?...».

31 жовтня 2017р.

Наприклад, щоб повністю розклався картон необхідно 2 місяці, пакет з молока – 5 років, гумова шина – 60-80 років, пластикова пляшка – 450 років, а пластиковий пакет – від 600 до 1000 років. Даний плакат Захар розмістив у під’їзді свого будинку. Жінок найбільше вразило те, що одноразовий підгузок розкладається 500 років, а чоловіків - що алюмінієва банка – 200-500 років. Щодо дітей, то більшість були приголомшені від того, що пластикові пакети розкладаються найдовше, а ми їх використовуємо щодня. Також увагу молоді привертала інформація про те, що недопалок розкладається 12-15 років.

Подібні акції, які проводить наш ліцей, окрім екологічної інформаційно-роз’яснювальної мети, дають змогу дітям проявити креативність та допомагають розвивати комунікативні здібності.

31 жовтня 2017р.

ЕКО плакат_1