Друк
ЕКО акція

31 жовтня 2017 року учні 11-Б і 11-В класів взяли участь в ЕКОакції «Зелені Легені» м. Житомир.

 

31 жовтня 2017р.

Метою акції було озеленення території нашого навчального закладу, що дозволить розв’язати проблему забруднення повітря в нашому місті, що зростає з кожним роком. Обсяг шкідливих викидів у місті Житомирі становить 20,557 тис. т. у рік. З них 22 % припадає на стаціонарні джерела забруднення, а на пересувні (автомобільний транспорт, залізничний, виробнича техніка) – 78 %. Кількість автотранспорту з кожним роком зростає, а новонасаджені дерева допоможуть зберегти повітря чистим.

Акція відбувалась в два етапи. Спочатку учениці нашого ліцею під керівництвом своїх вчителів Кравчук Тетяни Анатоліївна та Мовчан Ірини Сергіївни виготовили власними руками екоторби та організували їх виставку-продаж. Екоторба – це круто, екологічно і стильно! Це не одноразовий поліетиленовий пакт, який забруднює довкілля, це надійна, модна сумка! На зібрані кошти в рамках проекту були придбані саджанці кедру («цар гори» у плані очищення повітря) та інший посадковий матеріал, а 20 саджанців дерев було надано нам безоплатно партнерами проекту: Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та громадською організацією «Ла Да».

На другому етапі розпочалась висадка дерев на території ліцею. Одинадцятикласники на згадку про своє навчання в ліцеї висадили дерева на липовій алеї, посадили клени , горобини та дуби. Кожен з учнів зміг зробити свій посильний вклад у оздоровлення повітря, посадивши дерево – живий фонтан цілющого повітря.

 

                                                                              31 жовтня 2017р.


ЕКО акція_1

 

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates