Друк
День української писемності та мови

9 листопада у Житомирському екологічному ліцеї №24, як і по всій Україні, відзначили День української писемності і мови. Було проведено низку заходів, направлених на популяризацію української мови як засобу формування національної ідентичності українців, виховання патріотизму, почуття причетності до загальнонаціональної справи.

 

9 листопада 2017р.

У ліцеї були проведені інформаційні інтерактивні хвилинки «З історії свята», літературні читання « Сила слова», карооке української пісні, мовний марафон « Для мене мова – це…», підготовлено спецвипуски шкільних газет, присвячених Дню української писемності та мови. Учні мали змогу дізнатися про історію свята, життя Нестора-Літописця, діяльність великого патріота, мецената Петра Яцика, висловити свої міркування щодо поширення, збереження рідної мови у своїй сім’ї, ліцеї, рідному місті.

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як невичерпного духовного джерела нації, виховання висококультурної особистості учні та вчителі долучилися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». 95 учнів 10-11 класів написали диктант «Наші пісні».

Напередодні свята 84 учні долучилися до участі у І етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

 

                                                                              9 листопада 2017р.


День української писемності та мови_1

 

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates