Друк
«Світ, якому ми потрібні»

14 грудня 2017 року в Житомирському екологічному ліцеї №24 відбулась звітна екологічна конференція «Світ, якому ми потрібні».

 

14 грудня 2017р.

Згідно плану роботи клубу «Екос» на 2017-2018 навчальний рік оголошено екологічну акцію «Світ, якому ми потрібні». Різноманітні напрями роботи цієї акції охоплюють всі екологічні проблеми довкілля, зокрема, «Ми – за чисте повітря!», «Не пали! Не руйнуй! Врятуй!» (проблеми спалювання сміття), «Сортуй сміття заради майбутнього!» та інші. За вказаними напрями учні ліцею працювали протягом вересня –грудня 2017 року.

На конференції представники класних комісій «Природа і ми» звітували перед шкільним товариством про цікаві заходи, що відбулись у класах протягом першого семестру в рамках акції «Світ, якому ми потрібні», а також про свою просвітницьку роботу серед мешканців мікрорайону із збереження чистоти повітря, також про сортування сміття в ліцеї та дома.

Під час конференції учням були запропоновані інтерактивні вправи із сортуванню віртуального сміття. Гра «Вустами немовляти» допомогла учням дізнатись про види відходів, ліцеїстами були створені знаки екологічної безпеки, які вони презентували перед учасниками конференції.

Президент ліцейного клубу «Екос» Анісова Катерина, учениця 11-А класу, підвела підсумки конкурсу-огляду на краще сортування сміття серед класів. Переможцями стали колективи учнів 6-А, 6-Б, 8-А і 9-Б класів. Представники цих класів нагороджені солодкими подарунками.

На конференцію була запрошена журналіст Житомирського міського радіо Назарівська Людмила Іванівна. Людмила Іванівна спостерігала за роботою ліцеїстів, спілкувалась з найактивнішими учасниками конференції та підготувала передачу про екологічні вчинки наших природолюбів. Голоси юних екологів нашого ліцею звучали в ефірі Житомирського радіо 18 грудня.

 

                                                                              14 грудня 2017р.


Світ, якому ми потрібні_1

 

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates